Prekių katalogas

Apie mus

 • Mūsų misija - tiekti klientams aukščiausios kokybės produktus, kurie yra draugiški gamtai ir žmogui. 

  Mes prekiaujame profesionaliomis plovimo, valymo, dezinfekcijos ir higienos priemonėmis.

  Esame visada pasiruošę pateikti išsamius priemonių ir paslaugų pasiūlymus, kurie atitinka visus higienai keliamus reikalavimus pagal galiojančius LR ir ES įstatymus.

  Atsižvelgiame į kiekvieno kliento darbo specifiką ir poreikius, žinome ir suprantame Jūsų rūpesčius, todėl galime pasiūlyti pačius optimaliausius higienos sprendimus Jūsų įmonei ar veiklai.

  Mūsų įmonės prioritetai yra patikimumas, greitas reagavimas į klientų poreikius, kokybiškas ir operatyvus prekių pristatymas ir paslaugų atlikimas. 

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kokybiškus ir novatoriškus produktus, kurie pagaminti pasaulinių lyderių. 

  UAB „Vienas servisas“ siūlo higieninius sprendimus:

  Kavinėms, restoranams
  Viešbučiams
  Medicinos priežiūros įstaigoms
  Skalbykloms
  Valymo paslaugų įmonėms
  Visuomeninės paskirties įstaigoms
  Prekybos centrams
  Maisto ir gėrimų gamybos bei perdirbimo įmonėms
  Gamybinėms patalpoms 

  ĮMONĖS VIZIJA
  Mūsų vizija – SERVICEONE būti labiausiai susižavėjusia įmone industrijoje, būti įmone: iš vienos pusės stipri ir energinga, kita vertus, lanksti ir atspari aplinkos pokyčiams, orientuota į plėtrą, inovacijas ir tobulinimą. Kad SERVICEONE  visada būtų siejama su kompanija, kuri yra naujausių sprendimų pirmtakas, pagrįstas geriausių rinkos žmonių žiniomis ir potencialu. Norime nuolat plėtoti parduodamų produktų pasiūlą, kad taptume pirmaujančia pramonės įmone Lietuvoje. Tikime, kad mūsų sprendimai atitiks išrankiausių klientų poreikius rinkoje, todėl SERVICEONE , kaip verslo partnerio, pasirinkimas yra natūrali šios veiklos pasekmė.