Prekių katalogas

Nitrylex Blue XS Mercator Classic pirštinės Be pudros

 • Kraunamos nuotraukos

  Nitrylex Blue XS Mercator Classic pirštinės Be pudros

  3.80
  Į krepšelį 
 • Nitrylex Blue Mercator Classic pirštinės be pudros yra medicininės nitrilo pirštinės. Tinka medicininėms procedūroms, namų ruošos darbams ir maisto gamybai. Atsparumas mikrobams ir pirštų tekstūra geresniam sukibimui.

  Nitrylex Blue XS Mercator Classic pirštinės be pudros yra aukštos kokybės medicininės nitrilo pirštinės, turinčios daug privalumų. Čia pateikiamos pagrindinės jų funkcijos ir programos:

  Charakteristikos:
  Atsparumas mikroorganizmams: Pagal III kategorijos B tipo asmeninių apsaugos priemonių CE sertifikatą, pirštinės yra atsparios virusų, grybelių ir bakterijų įsiskverbimui, todėl jos yra universalios.
  Tekstūruoti pirštų galiukai: užtikrina geresnį sukibimą ir tikslumą naudojimo metu.
  Naudojimas:
  Medicininės procedūros: Puikiai tinka diagnostikai ir pacientų apžiūrai, užtikrinant saugumą tiek medicinos personalui, tiek pacientams.
  Namų ruošos darbai: puikiai tinka įvairiems buities ir buities darbams, apsaugant rankas nuo užteršimo.
  Maisto gamyba: Tinka darbui gamybos įmonėse, ypač apdorojant mėsą, daržoves ir vaisius.
  Standartai ir sertifikatai:
  Gaminys turi visus reikiamus sertifikatus pagal naujausius reguliavimo reikalavimus medicinos prietaisams, asmeninėms apsaugos priemonėms ir gaminiams, skirtiems liestis su maistu.
  Ji atitinka aukščiausius medicinos prietaisų ir asmeninių apsaugos priemonių kokybės ir gamybos standartus.
  Medžiaga:
  Nitrilas: Pagamintas iš akrilnitrilo butadieno kaučiuko (NBR), nitrilas yra medžiaga, kuri yra ideali alternatyva natūraliam kaučiukui. Nitrilo pirštinės yra saugios žmonėms, alergiškiems lateksui, turi ribotą cheminių vulkanizacijos greitintuvų kiekį ir geras chemines barjerines savybes.
  Dėl šių savybių Nitrylex Blue XS Mercator Classic pirštinės be pudros yra ne tik saugios, bet ir patogios bei veiksmingos įvairiose srityse.